Meclis Mah. Atatürk Cd. No: 55, 34785 Sancaktepe/İstanbul
(0216) 622 69 70
info@kilitlipolikarbon.com

Polikarbon’un Faydaları

Danpalon Kilitli Sistem Polikarbon, Polikarbon Çatı Kaplama

Polikarbon’un Faydaları

Yüksek dayanıklılık
Polikarbonat (PC) plastik olarak çok dayanıklı bir malzemedir. Bu nedenle, ürünlerin uzun ömürlü ve yüksek performanslı olması istendiğinde öncelikli tercih edilen malzemedir.

Kırılmaya karşı dayanıklılık
Polikarbonat, neredeyse kırılmaz bir malzemedir. Yüksek darbe direnci sayesinde, güvenilirlik ve yüksek performansın kaçınılmaz olduğu uygulamalarda daha yüksek güvenlik ve konfor sağlar.

Şeffaflık
Polikarbonat, alternatif malzemelere göre ışık geçirgenliği daha yüksek ve mükemmel olan son derece berrak bir plastiktir.

Hafiflik
Polikarbonat hafif bir malzeme olduğu için mimari ve tasarım alanında yaratıcılık sağlar. Bu sayede kaynak verimliliği artar, ulaşımla ilgili finans ve çevre maliyetleri azalır.

Termostabilite
Polikarbonat plastik mükemmel ısıl direnç sağladığından dolayı daha yüksek sıcaklıklarda temizleme durumunda iyi hijyen koşullarının sağlanmasına yardımcı olur.

Yenilikçi potansiyel
Polikarbonatın sağladığı performans sürekli olarak iyileştirilmektedir. Teknik ve bilimsel yenilikler sayesinde yeni uygulamalar ve ürün yararları elde edilmekte, böylece pazardaki sektörler gelişerek müşterilere ilave hizmetler ve yararlar sağlamaktadır.

Temizleme Kolaylığı

Temizlemenin en iyi yolu, yumuşak sabun ve su ile yumuşak bir bezin ardından ılık su ile durulanır.
Polikarbon levhalar zaman içinde farklı alanlarda da kullanılmaya başlamıştır. Kullanım gösterdiği alanlara göre duvarlı veya cam görünümlü olarak üretilmiş ve farklı isim ve formlarla hayatımızın içine girmiştir.

Satış grubunu yaptığımız polikarbon levhalar;

*Oluklu Polikarbon Levha (Duvarlı Polikarbon)

* Katı Polikarbon

*Kilitli sistem polikarbonat levha ‘dır.